Dom

Anping Guangming Metal Products Co., Ltd.

profil firmy
Anping Guang Ming Metal Products Co Ltd jest loated w strefie przemysłowej siatki drucianej Anping County Hebei w Chinach. Teraz mamy 9570 milionów środków trwałych dzięki staraniom wszystkich o naszych pracowników. Jesteśmy zintegrowanym przedsiębiorstwem, które obejmuje badania, produkcję i sprzedaż.

Możemy dostarczyć wszelkiego rodzaju siatki druciane ze stali nierdzewnej, stałe urządzenia kontrolne, shaker shaker, shale shaker, siatkę, perforowaną blachę, siatkę do przesiewania i tak dalej. Mamy markę "Hengyun".
Nasze produkty sprzedawane są w wielu olejach i wielu innych krajach na całym świecie. I są bardzo chwaleni przez naszych międzynarodowych klientów.

Anping Guang Ming Metal Products Co., Ltd dąży do istnienia według jakości, do rozwoju przez reputację. Posiadamy produkty wysokiej jakości, konkurencyjną cenę, solidną reputację i niezawodne usługi posprzedażowe. Opierając się na wzajemnie korzystnej i przyjaznej współpracy, mamy nadzieję na nawiązanie dobrych relacji biznesowych i stworzenie lepszej przyszłości ze starymi i nowymi klientami w kraju i za granicą.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Od 1998 roku nasza firma zajmuje się produkcją płaskich ekranów z haczykami, stalowych ekranów ramowych, siatki drucianej ze stali nierdzewnej, perforowanych metali i innych produktów związanych z drutu.

Posiadamy zaawansowane doświadczenie w zarządzaniu, proces produkcji i środki kontroli jakości, aby zapewnić naszym klientom wysoką jakość produktów. Nacisk kładąc nacisk na jakość produktu, aktywnie komunikujemy się z klientami, rozumiemy potrzeby klientów, zdajemy sobie sprawę z naszych braków i zapewniamy profesjonalną i terminową obsługę. Nasza fabryka stosuje politykę "najwyższej jakości, niskiej ceny", aby uzyskać akceptację klientów i długoterminową działalność.

Traktujemy naszych klientów jak naszego boga i wyglądamy jak jakość życia, na pierwszym miejscu nalegamy. Mamy nadzieję budować bliskie relacje handlowe z krajowymi i międzynarodowymi klientami o wysokiej jakości produktów, silną pozycję kredytową i najkorzystniejszą cenę, a także ustanowić most prowadzący do wspaniałej przyszłości dzięki naszej wzajemnej współpracy.

Anping Guangming Metal Products Co., Ltd. Anping Guangming Metal Products Co., Ltd. Anping Guangming Metal Products Co., Ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Hengyun

Ilość pracowników : 300~500

Coroczne wyprzedaże : 20000000-25000000

Rok założenia : 1998

pc Export : 70% - 80%

Company Location: Wei'er Rd.17-1, East of Industrial dist., Anping, Hebei,China

Factory Location: Wei'er Rd.17-1, East of Industrial dist., Anping, Hebei,China

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Shale Shaker Screen na sprzedaż dobra jakość Shale Shaker Screen na sprzedaż dobra jakość Shale Shaker Screen na sprzedaż